Share this post

This is custom heading element

Po svadbe budete určite riešiť otázku, ako vaše svadobné fotografie zviditeľniť v prípade, že vám nestačia len malé fotografie v rámiku alebo albume. Takto často ostanú bez povšimnutia napriek tomu, že sú jedinečné. Jednou zo zaujímavých možností je mať fotografie vytlačené a zavesené na stene, kde upútajú predovšetkým tým, že sú zhotovené vo veľkom formáte. Až vtedy sa dostaví efekt výnimočnosti a pozornosti.

Neviete sa zorientovať v širokej ponuke produktov? My vám možno práve týmto článkom pomôžeme. Ako profesionáli vieme, že aj tá najlepšia fotografia môže byť menej zaujímavá a nemusí vyniknúť, a to len tým, že je vytlačená v malom formáte (9×13 cm). Veľmi jednoduchým spôsobom to môžete zmeniť, stačí jej dať ten správny rozmer. Mali sme možnosť porovnať fotografie vytlačené na plátne a na hliníkovej doske vo veľkom formáte (70 cm). Kvalita tlače, celkového spracovania a použité materiály spolu s jednoduchou inštaláciou zaručia ich dlhú životnosť a váš úsmev na tvári vždy, keď sa na ne pozriete. Preto dajte svojim spomienkam vyniknúť a nenechajte ich len ukryté v albume, alebo dokonca v počítači…

Ešte pridávame pohľad výrobcu:

Foto na plátno – ImagePoster.eu

Vaša unikátna fotografia vytlačená profesionálne, vo vynikajúcej kvalite tlače na umeleckom, bavlnenom plátne. Foto na Plátne dodáva obrazu jedinečnosť, štruktúru, plastickosť a umeleckú hodnotu. A práve preto je obľúbeným a vyhľadávaným riešením pre prezentáciu foto(grafických) diel.

Foto na Plátno – ImagePoster.eu a jeho špecifiká v priestore

 1. Motívom fotografie dotvoríte jedinečný charakter interiéru, vy ste jeho tvorcami. Umeleckou – dizajnovou fotografiou spestríte napríklad ateliér, kanceláriu. Zatiaľ čo svadobnou alebo portrétnou fotografiou zosobníte priestor obývačky, či izby. Foto motívov môže byť nekonečne veľa, je len na vás, ktorý motív si zvolíte.
 2. Ak si potlačíte hrany plátna, vytvoríte nimi hĺbku fotografie v priestore
 3. Štruktúra plátna dodá fotografii jedinečný charakter
 4. Vhodné aj na foto výstavy, prezentácie (ľahko prenositeľné, pripravené ihneď na zavesenie).

Plátno je vyrobené trvácne, odborne natiahnuté na drevenom ráme, so špeciálnym šponovaním. Toto šponovanie zabraňuje ohýbaniu obrazu, nestane sa teda, že by sa po čase skrížilo a od steny odstávalo. Foto na plátne vydrží po generácie. Štandardnou súčasťou ceny produktu je potlač plátna, drevený rám, šponovanie, laminácia – ochrana plátna pred poškodením a háčik na zavesenie. ImagePoster vytlačí vaše fotografie v top foto kvalite avšak za veľmi priateľské ceny (ceny nie sú na úkor kvality). Žiadne dodatočné doplatky za produkt. Ak neveríte, porovnajte si ceny a vyhotovenia konkurenčných produktov sami.

Nebudete dýchať žiadne výpary z rozpúšťadiel ako pri tzv. ekosolventoch. Pri tlači spĺňame aj dôležité ekologické štandardy. Obrazy sú teda vhodné na umiestnenie aj do menších priestorov: detské izby, spálne, obývačky a pod.

Foto na Plátno je produkt vyrobený v skutočnej fotokvalite, 8 farebnou tlačou s rozlíšením 2880 dpi – t.j. ide o náročný a v nekompromisnej foto kvalite vyrobený produkt s úpravou pre dlhoročnú trvácnosť.

Foto na Plátno – Top štandard za výbornú cenu, vrátane všetkých doplnkov (všetko v jednej cene)

 1. Vaša foto vytlačená na bavlnenom plátne
 2. Úchyt na zavesenie
 3. Špeciálne šponovanie proti ohýbaniu
 4. Drevený rám
 5. Plátno je laminované ako ochrana pred poškodením
 6. Vhodné do detských, obývacích izieb – nedýchate výpary
 7. Možnosť výberu potlačiteľných hrán rámu
 8. Balenie

Foto na plátno a jeho využitie

V súkromnom priestore ako:

 1. dekorácia do bytu pre seba: detské izby, spálne, obývačky
 2. darček pre známeho, rodinu, priateľa, kolegu, kamoša

V biznis priestore ako:

 1. ukážka svojho portfólia (ukážky svojich diel, logá, grafiky, firemné fotografie)
 2. dekorácia s iným motívom

Ak chcete ešte viac podčiarknuť vaše vizuály na plátne, odporúčame sesterskú kategóriu: “Viacdielny obraz”, alebo “Foto hodiny”, oba s vaším originálnym vizuálom.

Viacdielny obraz – je fotografia vytlačená na viacerých plátnach (počet podľa vášho zadania). Foto hodiny – fotografia na plátne so strojčekom a ciferníkom. Čas nezmrazíte, ale vašu fotospomienku áno. Radi vám pomôžeme aj pri individuálnych, neštandardných požiadavkách či rozmeroch.

 

Foto na hliníkovej doske

Imidžová fotografia vytlačená profesionálne, v top kvalite tlače na 3mm hliníkovej doske pôsobí elegantne a moderne. Foto na hliníkovej doske je vytlačená bez kompromisov v top fotografickej kvalite, s trvácnou ochrannou lamináciou, pripravená na ozdobenie steny.

Foto na hliníkovej doske – ImagePoster.eu a jeho špecifiká v priestore:

 1. Vhodným výberom motívu fotografie dotvoríte jedinečných charakter v danom interiéri, totižto vy sami ste jeho tvorcami: Foto na hliníkovej doske je obľúbeným produktom pre svoj vzhľad najmä profesionálnymi fotografmi, ktorý vyhľadávajú hladký, lesklý povrch fotografie, 3D prevedenie a top foto kvalitu.
 2. Špeciálny úchyt, ktorým zavesíte fotografiu na stenu je súčasťou balenia produktu. Odsadí hliníkovú dosku 1cm od steny, čo zvýrazní eleganciu vašej fotografie.
 3. Určite ňou zaujmete pozornosť
 4. Vhodné aj na foto výstavy, prezentácie

ImagePoster vytlačí vaše fotografie v top foto kvalite avšak za veľmi priateľské ceny (ceny nie sú na úkor kvality). Žiadne dodatočné doplatky za produkt. Ak neveríte, porovnajte si ceny, vyhotovenia a úchyty konkurenčných produktov sami.

Profesionálny úchyt a profil odsadí dosku o 1 cm od steny, čím dotvorí elegantný charakter. Vytlačenú fotografiu tak ľahko umiestníte na stenu, alebo ju jednoducho o ňu opriete. Laminácia ako štandard – záruka trvácnosti farieb a produktu. Nelaminovaná tlač je podobná ako drevený dom bez náteru farbou. Laminácia chráni pred poškodením poškriabaním, prachom a vodou. Spĺňame aj dôležité ekologické štandardy. Nebudete dýchať žiadne výpary z rozpúšťadiel ako pri tzv. ekosolventoch.

Foto na hliníkovej doske je to produkt vyrobený v skutočnej fotokvalite, 8 farebnou tlačou s rozlíšením 2880 dpi – t.j. ide o náročný a v nekompromisnej foto kvalite vyrobený produkt s úpravou pre dlhoročnú trvácnosť.
Top štandard za výbornú cenu, vrátane všetkých doplnkov (všetko v jednej cene):

 1. Vaša fotografia vytlačené na hliníkovej doske v top foto kvalite
 2. Profesionálny úchyt na zavesenie
 3. Profily na odsadenie vizuálu od steny
 4. Vysoký lesk a ochranná laminácia
 5. Handrička na prípadné očistenie fotografie
 6. Balenie

Foto na hliníkovej doske a jeho využitie

V súkromnom priestore ako:

 1. dekorácia do bytu pre seba
 2. darček pre známeho, rodinu, priateľa, kolegu, kamoša

V biznis priestore ako:

 1. ukážka svojho portfólia (svadobné, makro fotografie, skice či náčrty, architektonické diela) – lesklé a hladké prevedenie dodá biznis priestoru pridanú hodnotu
 2. dekorácia s iným, originálnym motívom

Ak by ste chceli vytlačiť vašu fotografiu na hliníkovú dosku, s iným ako závesným systémom. Aj pre vás máme riešenie – “Foto doska na stôl”. Fotografia vytlačená na hliníkovej doske, v tej istej kvalite, ale postavená na dizajnových nožičkách. Je vhodná pre umiestnenie na stôl, poličku (napríklad aj do kancelárie). Takto by boli príjemné, svadobné chvíle vždy na blízku a na “očiach” svadobčanov, či príbuzných.

Nie ste si istý materiálom, veľkosťou, tlačou či vyhotovením? Radi vám pomôžeme aj pri inom výbere potlačiteľných materiálov. Navštívte nás osobne, ukážeme vám naše vzorky a možnosti potlače aj iných riešení. Je predsa lepšie raz vidieť ako 100x počuť. Pre viac informácií a široký výber potlačiteľných foto materiálov: www.imageposter.eu (www.imagewell.eu).

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *