Chystáte svadbu?

Nenechajte si ujsť jedinečnú výstavu Svadba v obrazoch

ASSF plánuje nadviazať na predchádzajúce úspešné ročníky fotografickej výstavy Svadba v obrazoch, ktorú organizujeme od roku 2012. Počas predchádzajúcich ročníkov sme vystavovali naše fotky vo viacerých obchodných centrách a svadobných výstavách na Slovensku. Aj v aktuálnom roku by sme radi zviditeľnili združenie pred širokou verejnosťou, odprezentovali profesionálnu svadobnú fotografiu ako umenie a predstavili prácu jednotlivých členov asociácie. Našou ambíciou je realizovať túto aktivitu v pravidelných intervaloch a vytvoriť jej tradíciu.

Asociácia slovenských svadobných fotografov organizuje toto podujatie od roku 2012. Keďže sa stretlo s vynikajúcimi ohlasmi, postupne rozširuje zoznam miest, ktorými výstava putuje. Vlani prešla až 2500 kilometrov a budeme sa tešiť, ak sa dostane aj k Vám.

Formát výstavy

Výstava Svadba v obrazoch obsahuje 25 fotografií formátu 75x50cm kašírovaných na Kapa doske (pevné odolné prevedenie), plus baner rovnakej veľkos, so stručným predstavením výstavy a samotných autorov.

Svadba v Obrazoch / Meridiana Bojnice