Share this post

Prskavky, svetielka, ohňostroje

Takže rok 2020 máme za sebou. Bol „trochu“ iný ako tie predchádzajúce. Na jar, pred začiatkom sezóny sme netušili, aké svadby budú a či vôbec budú. Svadby si vyžadujú logistické prípravy častokrát s predstihom jedného roka, niekedy aj viac v závislosti od služby. My, fotografi patríme do tej skupiny svadobných dodávateľov, kedy sa nám termíny zapĺňajú hneď na začiatku plánovania svadobného dňa. Pri plánovaní sezóny 2020 sme do budúcnosti nevideli a svet fungoval svojím štandardným životom. Nikto netušil, že začiatkom roka 2020 sa odohrá niečo, čo sa zapíše do svetových dejín.. no napriek prvotnej neistote sme to celkom zvládli a užili sme si skvelé svadby 🙂 Bolo za tým veľa presunutých termínov z jari, veľa svadieb aj počas pracovného týždňa a mnoho svadieb, kde sa kôli situácii a nariadeniam musel počet hostí rapídne zmenšiť. Skvelé však je, že všetci chceli mať so svojho veľkého dňa „D“ zachované neopakovateľné momenty na fotografiách, za čo našim skvelým párom veľmi ďakujeme.

Plánovanie svadieb v sezóne 2021 bude poznačené aktuálnou situáciou, ale my myslíme pozitívne a veríme, že nás čaká už len to lepšie. Veríme, že tak ako na fotkách v tomto článku, si tento rok užijeme viac sociálnych kontaktov bez obáv, ktoré nám v poslednom čase chýbajú. Viac chvíľ s rodinou, priateľmi a svadby tak, ako ich máme najradšej.

Až teraz, keď je nám kôli ochrane zdravia obmedzovaný osobný kontakt, si uvedomujeme, že vec, ktorú sme brali ako samozrejmosť nás vie zasiahnuť vo všetkých sférach života. Veríme, že tak, ako budú pribúdať teplé a slnečné dni, sa aj my budeme vracať do normálu.

Prajeme všetkým v novom roku 2021 hlavne pevné zdravie, veľa šťastných dní a ľudí s úsmevom na tvári, ktoré teraz nie je vidieť..lebo sú skryté pod maskami. Tému svetielok, prskaviek a ohňostrojov sme zvolili aj ako tému symbolizujúcu oslavy príchodu nového roka. Z týchto fotografií ide obrovské množstvo radosti, energie a emócii. Tento raz však symbolizujú aj nádej v podobe svetla.. nádej na lepšie dni a my v to veríme 🙂

Tím fotografov ASSF

FP

Comment (1)

  • Kristina Reply

    Vanda Mesiarikova❤️Nádherná fotka

    7. januára 2021 at 17:42

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *