Share this post

Portrét nevesty

Nevesta …. dievčatá už od malička so zatajeným dychom pozerajú na každú nevestu, aj ony ňou chcú byť. Nevesta je viac, ako princezná, pretože sa jej môžu chytiť, objať ju, odfotiť sa s ňou, je to proste iný level. 🙂 S rovnako zatajeným dychom pozerá na tú svoju nevestu každý nastávajúci manžel, keď ju prvýkrát uvidí upravenú a oblečenú v svadobných šatách. To sú tie najkrajšie momenty, ktoré s nastávajúcimi manželmi prežívame aj my. Sme skrytí za hľadáčikom fotoaparátu a plne sústredení, aby sme zachytili to vrece emócií, ktoré sa práve odohráva.

Nevesta je osoba, s ktorou my svadobní fotografi strávime asi najviac času, pretože ju mnohokrát sprevádzame od ranných príprav, kedy páni ženísi ešte odfukujú v posteli (lebo im stačí na prípravu maximálne 10 minút), až do polnoci. Ja často samotné portrétne fotenie začínam s nevestou pred objektívom, kým sa ženích osmelí. Na záver nesmiem zabudnúť, že štatisticky najviac fotografovanou osobou na svadbe je nevesta, prepáčte chlapi.., to je neodškriepiteľný fakt :).

Nám sa svadobná sezóna konečne rozbehla, z čoho sa nesmierne tešíme. Každý z nás už má za sebou v tejto sezóne niekoľko svadieb a aj krásnych neviest. Radi by sme Vám na fotografiách ukázali niekoľko z nich.

FP

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *