Tatiana Yankovskaya

Košice

Ahojte, volám sa Tatiana, som skúsená fotografka z Ukrajiny. Dočasne žijem v Rožňave, blízko Košíc, ale môžem prísť do ktoréhokoľvek mesta a odfotiť vás, som flexibilná. Fotím už veľmi dávno, ľudí a ich životné príbehy sú pre mňa veľkou inšpiráciou. Obvykle, fotím portréty ľudí. Cez svoje fotografie snažím sa odzrkadliť charakter človeka, jeho emócie, pocity.

Fotografia pre mňa je život!

Svadobné fotografie v mojom ponímaní sú reportážou udalosti, preto snažím sa zachytiť každý dôležitý moment. Najdôležitejšími časťami svadby sú sobášny obrad a oslava, pod čas oslavy je možné zachytiť skutočne emócie, na fotografiách budete takými, akými ste v živote. Pod čas fotenia svadby je veľmi dôležité zachytiť momenty, ktoré sa už nikdy niezopakuju.

Svadobné fotenie nie je len o fotografijach nevesty a ženícha, sú to aj rodičia, blízka rodina, kamaráti, emócie, slzy šťastia, úsmev mamičky, manželské sľuby, tanec z otcom, radosť priateľov, horúce tance, ktoré ja, ako fotograf, môžem zachytiť pre môžem zachytiť pre vás. Život je rýchly, žijeme iba tu a teraz. Dnešný deň zbehne ako moment, a ja môžem urobiť tak aby tento moment ostal nielen v vašej pamäti.
Najčastejšie fotím vonku – v meste, na nejakej krásnej lúke, v lese.., ale aj v interiéri, resp. v ateliéri.

Moja tvorba